Żegnamy Sezon 2022, Witamy Sezon 2023

Co znajdziecie na naszej stronie?

Na naszej stronie https://pske.pl/1️⃣

w zakładce „Regaty” 2️⃣

znajdziecie „Kalendarz imprez” 3️⃣

oraz „Regulamin Pucharu Polski” 4️⃣ na sezon 2023!

✅ Kalendarz na ten sezon jest bardzo bogaty. Przybyło imprez w ogóle, ale również imprez pucharowych do aż 10-u (plus Mistrzostwa Polski)!

👍 Wśród nowych lokacji na mapie Pucharu Polski pojawia się np. Lublin! Gratulacje!

👍 Dzięki zwiększeniu liczby imprez pucharowych większa ilość zawodników uzyskuje szansę do zaliczenia co najmniej 5 regat, które są liczone do klasyfikacji końcowej Pucharu Polski w klasie Europa.

👉 Ewentualne zmiany w kalendarzu będą komunikowane ale wersja na naszej stronie zawsze zawiera aktualne informacje!

✅ Pozytywne zmiany również w Regulaminie, w tym dotyczące punktacji regat zaliczanych do Pucharu Polski:

👍 Podnosimy poziom rywalizacji sportowej, przez zmniejszenie odległości punktowej między zwycięzcami regat a pozostałymi zawodnikami.

👍 Promujemy wytrwałych – zawodnicy startujący w większej liczbie imprez pucharowych szybciej awansują w klasyfikacji Pucharu Polski!

👍 Premia za rozwój – zachęcamy zawodników do startu w imprezach o wyższym poziomie trudności, które w tym sezonie mają mnożnik x1,1!

🏆 W Pucharze Polski 2023 w kategorii U18 nagrodzimy nie tylko zwycięzców wśród chłopców i dziewcząt ale również 2-e i 3-e miejsca w tych kategoriach! Jest o co walczyć!

👉 Omówienie zmian w Regulaminie Pucharu Polski, które wyjaśnia w szczegółach jak działa nowa punktacja zostanie przesłane trenerom na naszym kanale WhatsApp.

❤ Czy Wy też nie możecie się już doczekać? 🙂

Similar Posts